Nové informace

 

Běžný zápis do mateřské školy s nástupen od září 2020 proběhne v zákonném termínu a to 6.5.2020.

 

Zápis na nově vzniklá místa po rozšíření mateřské školy bude vyhlášen okamžitě po obdržení kladného  kolaudačního rozhodnutí

Zápis může proběhnout až ve chvíli, kdy bude vydáno Kolaudační rozhodnutí, na jehož základě požádáme o navýšení kapacity. V této chvíli bohužel není možné říci konkrétní datum, ale všichni doufáme, že to bude co nejdříve.
 
Přesné informace o vyhlášení zápisu budou zvěřejněny ZDE.
 
Na stavbě, bohužel, vznikly komplikace, takže nebude možné dodržet původně daný termín otevření nového pavilonu mateřské školy. Moc se omlouváme, za komplikace, ale nemůžeme s tím nic dělat. Mateřská škola může být zkolaudována, až budou hotové i terénní úpravy okolí vstupu a chodníky.
 
Jinak se děti i rodiče mohou těšit na nové prostory, které budou krásné, plné světla a barev. V přízemí bude FIALOVÁ třída, v prvním patře ORANŽOVÁ třída.

 

Ředitelka Bc. Eva Chládková