Nové informace

 
Na stavbě, bohužel, vznikly komplikace, takže nebude možné dodržet daný termín otevření nového pavilonu mateřské školy. Nynější termín je 1.4.2020. Moc se omlouváme, za komplikace, ale nemůžeme s tím nic dělat. Mateřskou školu můžeme otevřít, až budou hotové i terénní úpravy okolí vstupu a chodníky.
 
Jinak se děti i rodiče mohou těšit na nové prostory, které budou krásné, plné světla a barev. V přízemí bude FIALOVÁ třída, v prvním patře ORANŽOVÁ třída.

 

Zápis na nově vzniklá místa v mateřské škole po rozšíření

 
Stavba mateřské školy bude mít asi jeden měsíc zdržení. Měla by být ukončena během měsíce února. Jakmile bude po kolaudaci, budeme žádat o navýšení kapacity a ihned potom vyhlásím zápis na nově vzniklá místa. Po obdržení rozhodnutí z Rejstříku škol o navýšení kapacity budou moci být otevřeny zrekonstruované třídy a přijaty nové děti. Předpokládám, že by se vše mělo uskutečnit v měsíci březnu.
 
Na tomto místě sledujte vyhlášení zápisu a najdete zde i veškeré informace k podání žádosti.
 
Ředitelka Bc. Eva Chládková