21.2.2019

 

Všechny pracovní pozice jsou již obsazeny. Pokud by někdo měl ještě zájem o tato místa, může poslat životopis, ale bude brán jako náhradník.

 

Mateřská škola hledá učitelky (učitele)

Přijmeme sebevědomé kvalifikované učitelky (učitele) mateřské školy s organizačními schopnostmi, vstřícné k dětem i rodičům, milé, komunikativní, schopné samostatné i týmové práce a ovládající práci na PC. Předchozí praxe v oboru vítána.

  • Požadovaná kvalifikace dle § 3 a § 6 odst.1) Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících. 

Zaměstnanecké výhody: firemní pracovní oblečení, příspěvky na stravování, příspěvky na rehabilitaci, společné kulturní vyžití, 2x ročně možnost odměn. Nabízíme prima kolektiv a práci v novém, plně vybaveném prostředí. 

  • Pracovní poměr nabízíme od února 2020,
  • nabízíme 2x úvazek 1,0 a 1x úvazek 0,55.

Provozní pracovní pozice

Dále od února 2020 přijmeme jednu pracovnici do provozu mateřské školy na úvazek 0,9 - 1,0.
 

 

  • Zájemce o tyto pracovní pozice prosím o zaslání životopisu a motivačního dopisu na emailovou adresu: ms.lustenice@centrum.cz