Fotografování

Fotografování proběhne pro ZELENOU, ŽLUTOU a ORANŽOVOU třídu -

11.11. 2020

Pro FIALOVOU a MODROU třídu - 12.11.2020

Fotografovaní POUZE PRO DĚTI z mateřské školy.

Povinnost nosit roušky

28.10.2020 09:59

Žádáme, aby v celém prostoru mateřské školy jste měli zakrytá ústa i nos.

Povinnost nosit roušky v uzavřených prostorech se týká všech, kteří doprovází dítě do mateřské školy.

Děti a pedagogický personál roušku nosit nemusí.

DĚKUJEME.

24.08.2020 11:08

! Informační schůzka !

Vážení rodiče,

v úterý 25.8.2020 se bude konat od 15:30 hodin INFORMAČNÍ SCHŮZKA.

Účast je povinná pro rodiče nově přijatých dětí v prvním kole přijímacího řízení v květnu a pro úplně všechny rodiče, kteří se zúčastnili přijímacího řízení v měsíci srpnu 2020.

18.08.2020 17:24

Zveme Vás na Den otevřených dveří s prohlídkou nových prostor naší mateřské školy, který se bude konat

ve čtvrtek 27. 8. 2020 od 8:00 - 16:00 hodin.

Adaptační týden a informační schůzka

10.08.2020 14:59

Adaptační týden pro nové děti - proběhne v týdnu od 24.8. - 28.8. 2020, vždy od 8:00 do 10:00 v Zelené třídě.

Informační shcůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat v úterý 25.8. 2020 v 15,30 hod. v Zelené třídě.

Informace o otevření nových tříd mateřské školy

07.07.2020 08:58

Otevření nových tříd mateřské školy bude od září roku 2020.

Zápis na nově vzniklá místa bude 12.8. od 8,00 - 12,00 a 12,30 -15,30 hodin v prostorách mateřské školy ( Zelená třída).

Dokumenty k zápisu ke stažení ve složce ZÁPIS nebo k vyzvednutí v boxu před Zelenou třídou.

Otevření stávajících tříd mateřské školy

15.06.2020 10:35

Mateřská škola bude otevřena od 22.6.2020. Do mateřské školy se mohou vrátit děti přijaté ke vzdělávání pro školní rok 2019/2020 a před tímto rokem.

Otevření mateřské školy

19.05.2020 10:13

Mateřská škola je v současné chvíli připravena na své znovuotevření, včetně nových prostor. Nová budova je od konce března v pořádku předána. Jediné, co nám chybí, abychom ji mohli otevřít, je její kolaudace. Bez této kolaudace nemůžeme otevřít ani stávající třídy, protože nemáme kde dětem připravovat stravu. Během nouzového stavu bohužel nebylo možné cokoli úředně vyřizovat, což už nyní lze a my teď čekáme na písemné vyjádření stavebního inspektora, které bude podkladem pro stavební úřad v Mladé Boleslavi k vydání Kolaudačního rozhodnutí. Jakmile se něco změní, budeme vás informovat. Předpokládáme, že by se tak mohlo stát během měsíce června.

Uzavření mateřské školy

16.03.2020 11:18

Vzhledem k mimořádné situaci, která nastala v souvislosti s šířením koronavirové infekce, bude mateřská škola od zítřka 17.3.2020 až do odvolání UZAVŘENA.

Rodiče, kteří budou potřebovat vystavit "Žádost o ošetřovné", požádájí o vydání formuláře e-mailem.

Formulář bude elektronicky vyplněn, opatřen elektronickým podpisem a odeslán rodičům opět na e-mail.

Ti rodiče, kteří nemají možnost s potvrzenou žádostí pracovat elektronicky, si ji budou moci, po dohodě s ředitelkou, vyzvednout v mateřské škole.

Doporučený postup pro podání žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)

• Část A. tiskopisu vyplňuje školské/dětské zařízení
    • školským/dětským zařízením je k dispozici elektronický formulář na ePortálu ČSSZ, z nějž lze exportovat *.pdf soubor, dále je distribuován tiskopis žádosti v elektronicky vyplnitelné podobě (otevřený dokument *.doc a dokument *.pdf vyplnitelný běžnou verzí kancelářského SW nástroje)
    • v tomto tiskopisu vyplní školské/dětské zařízení část A. elektronicky, dokument uloží (v případě ePortálu ČSSZ vyexportuje a uloží) a zašle příslušnému rodiči e-mailem (optimálně s elektronickým podpisem příslušného zaměstnance školy, pokud jím škola nedisponuje, zašle tiskopis rodiči e-mailem bez elektronického podpisu), v části "do" je přitom možno uvést údaj i slovně, kupř. "do odvolání"
    Část B. tiskopisu vyplňuje rodič
    • pro uplatnění žádosti o dávku ošetřovného je však třeba, aby rodič školou zaslaný elektronický tiskopis vyplnil, podepsal a odeslal, a to buďto:
    • kompletně elektronicky, má-li k tomu technický prostředek (kvalifikovaný elektronický podpis)
    • pokud však rodič (žadatel) elektronický podpis nemá, může tiskopis vytisknout, vyplnit, podepsat, naskenovat (případně vyfotit) a poslat elektronicky zaměstnavateli e-mailem
    • anebo může tiskopis vytisknout, vyplnit, podepsat a zaměstnavateli předat fyzicky.

ZDRŽENÍ STAVBY

19.12.2019 09:25

Stavba mateřské školy má drobné potíže a bude mít pravděpodobně asi jeden měsíc zdržení.